מתחתנת בחורף? כך תבחרי את השמלה שלך

מתחתנת בחורף? כך תבחרי את השמלה שלך

בחירת שמלת כלה היא אחת המשימות המורכבות יותר בתהליך הפקת חתונה, הרי כל אחת רוצה את השמלה המושלמת שתחמיא לקימורי גופה ותיתן לה הרגשה נפלאה של נסיכה. לעיתים, כלות רבות מחפשות אחר שמלת כלה מההיבט האמוציונלי ופחות הפונקציונאלי, מה שיוצר מצב של בלבול וסחרור מההיצע הרב ששוק שמלות הכלה מציע.

שמלות כלה של המעצבת הילה כהן

חורף הוא זמן מצוין להפיק חתונה, כיוון שמחירי המנות באולמות אירועים זולים יותר ביחס לחודשי הקיץ הלוהטים. שמלות כלה לחורף מן הסתם מעוצבת במראה קצת יותר דומיננטי ופחות קליל משמלות כלה לקיץ, כיוון שהאווירה בחורף שונה מעט מהאווירה הקיצית הקלילה. גם הבדים לשמלות כלה לחוף שונים מעט מהבדים הקיציים והם במרה יותר קלאסי כגון – בדי תחרה, ברוקארד ועוד.

בכל מקרה, התאימי את השמלה לאופי החתונה

בין אם את מתחתנת בחורף או בקיץ, עליך להתאים את השמלה בקפידה לאופי האירוע, הרי לכל אירוע יש אופי משלו. ניקח לדוגמא – ישנן חתונות בסגנון כפרי, אורבני, קלסי, חתונה אינטימית, חתונת יום, לילה ועוד מיני סגנונות שונים. שימת לב לאופי האירוע יאפשרו לך לבחור שמלה התואמת לו ולאפשר לך לצמצם אפשרויות.

שמלת כלה 2017 של מעצבת שמלות הכלה הילה כהן

חפשי השראה במגזינים או בפורטלים ברשת

כיוון שמלות כלה לחורף הן בעלות מראה שונה, חשוב לקבל השראה ממעצבי על בארץ ובעולם, כך תוכלי לצמצם אפשרויות ולהגיע מוכנה למשימת בחירת השמלה. בשלב זה, עליך לדעת כי שמלות הכלה במגזינים ופורטלים ברשת מונחים על גופן של דוגמניות דקיקות ולא תמיד הגזרה שהכי אהבת אכן תתאים לקימורי גופך, לכן הגיעי עם ראש פתוח למעצב ונסי לבדוק גזרות נוספות שאולי יחמיאו יותר לקימורי גופך.

הכיני את עצמך מראש למדידות

בשלב זה, חשוב להגיע עם מלווה אחת שהיא חברה טובה או בת משפחה, אבל חשוב שהיא תהיה עם טעם זהה לשלך כדי שלא תבלבל אותך. בכל מקרה, הכיני את עצמך מראש למדידות, הגיעי אחרי רחצה, עם הלבשה תחתונה נעימה ונוחה, הגיעי רגוע והכי חשוב – עם ראש פתוח ובלי לחץ של זמן.

לטיפים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ חינם היכנסי להילה כהן שמלות כלה 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *