שמלות כלה 2016 – יותר קלילות ואווריריות

שמלות כלה 2016 – יותר קלילות ואווריריות

קולקציית שמלות כלה לשנת 2016 משתנה ממעצב למעצב, אך נראה כי מה שמאפיין את מרבית השמלות הוא – המראה הרומנטי והקליל וזאת לא ניתן לפספס כאשר מעיינים בקטלוגים השונים של מיטב המעצבים בארץ ובחו”ל. את השמלות הגרנדיוזיות והנפוחות מחליפות שמלות יותר אווריריות עם בדים קלילים יותר, אך עדין ניתן לראות פה ושם שמלות עם אמרה יוקרתית, אך בטוב טעם עם אלמנטים מיוחדים. לצד כל אלה, ניתן לראות שמלות פחות חשופות, אך גם אם הן חשופות הן בעלות שיק מיוחד ומשחקי בדים שקופים שמקנים לשמלות מראה מיוחד וקליל יותר מהשמלות שהורגלנו לראות בשנים עברו.

שמלה מתוך קולקצית 2106

למה שמלות כלה החדשניות הן יותר קלילות ואווריריות?

נראה כי כלות רבות מעדיפות יותר את המראה הקליל יוצר, הרי עולם האירועים עבר מהפכה בשנים האחרונות וגם עיצובים האולמות הסולידיים יותר עשו את שלהם והשפיעו רבות גם על סטייל השמלות ועיצובן אם נוסיף לכך את העובדה כי גם החתונות נהיו קלילות יותר ונראה כי זוגות רבים מעדיפים להתחתן בצהרי יום שישי  באירוע קליל, גם אלמנט זה משפיע על עיצוב שמלות, הרי חודשי הקיץ החמים לצד חתונות בשישי על חוף הים מצריכות מכלות לבחור בשמלות קלילות ואווריריות יותר על מנת שהן יחושו נוחות רבה באירוע המרגש שלהן.

דבר נוסף שהשפיע על עיצוב שמלות הכלה, הוא העובדה כי אנו בשנים האחרונות שומעים יותר על זוגות שעבורם מדובר בפרק ב’, כך שכלות אלו מוותרות מראש על שמלות נוצצות ונפוחות לטובת שמלות כלה אווריריות וקלות יותר, הרי הן כבר ממזמן ממשו את המראה הנסיכותי וכעת הן מעוניינות במראה קליל ורגוע יותר.

שמלת כלה בסגנון מודרני

מה מאפיין את השמלות החדשות של שנת 2016?

אז כבר אמרנו שמאפיין את השמלות החדשות המראה הקליל והאווירי יותר, אך הוא בא לידי ביטוי בדים קלילים יותר כמו – בד שיפון, משי, תחרה עדינה, בדי טול בצפיפות שונה ועוד מגוון בדים קלילים ונעימים לגוף, אך כמובן עם אלמנטים מיוחדים ששוברים מעט את המראה הסולידי כמו – חגורת מותן מיוחדת, שרוולים נפוחים וכך הלאה.

לחץ על הקישור – לקטלוג שמלות כלה 2016 המלא


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *