שמלות כלה – לבחור את שמלת החלומות שלך

שמלות כלה – לבחור את שמלת החלומות שלך

בסרטים ובסדרות טלוויזיה שונות, נראה כי כלה לעתיד מגיעה לחברותיה עם ערמה של מגזינים המיועדים לכלות ובהם מגוון רב של תמונות יפיפיות, ואיתן היא מתחילה לבחור את שמלת החלומות שלה. אך את המגזינים והקטלוגים, החליפו אתרי אינטרנט נוצצים של מעצבי על ופורטלים שונים ברשת המציעים קטלוגים ובהם מבחר שמלות כלה נוצצות של מיטב המעצבים המובילים בארץ ובחו”ל, אשר מציעים קולקציה ראוותנים של מיטב העיצובים החדשניים, כך שנותר לך לעיין בהם עם חברותיך ולבחור את העיצוב המתאים ביותר לאופייך ולקימורי גופך.

לבחור שמלת כלה מושלמת

מתי מתחילים לבחור שמלת כלה?

בחירת שמלת כלה מתוך המגוון העצום בשוק, הוא לא עניין של מה בכך ודורש זמן רב של עיון בקטלוגים ומגזינים ושיטוט ומדידות אצל מעצבים שונים כדי למצוא בדיוק מה שאת אוהבת. לכן רצוי להתחיל לחפש שמלת כלה הכי מוקדם שיש ככל האפשר, וזאת עוד טרם בחירת האולם ואטרקציות השונות, על מנת שתהיי רגועה ותדעי שלפחות יש לך שמלה חלומית שבחרת ברוגע ולא מתוך לחץ.  הסיבה לתכנון השמלה מוקדם ככל האפשר היא פשוטה, הרי שמלת הכלה היא אחד המוטיבים המרכזיים באירוע, וודאי תרצי להיות נסיכה בשמלת כלה לבנה ההולמת אותך ומעוצבת בדיוק לפי מידותייך.

הנוחות לא פחות חשובה בבחירת השמלה

הכי חשוב שתצאי מרוצה

בכל תהליך בחירת שמלה הכלה, עליך לוודא שאת מרוצה מהבחירה ב- 100%. יש לא מעט מקרים שהלחץ של החתונה והרצון שהכל “ידפוק” כמו שצריך מוציאים כלות רבות מריכוז ולא מאפשרות להן להיות ממוקדות בבחירה, כך שתכנן מוקדם של שמלה הכלה יכול להיות אטרקטיבי ויכול לסייע לך למצוא בדיוק מה שאת רוצה בנחת ולא מתוך לחץ. לכן, אם יש ספק – אין ספק. כלומר, אם את לא שלמה עם הבחירה, אל תסגרי שום דבר, לכי לראות עוד אופציות גם אם הזמן לרעתך ויש לך עוד אלף ואחד דברים על הראש.

שמלת כלה מתוך קולקציית 2016

את הכי יפה שנוח לך

בעת בחירת שמלת הכלה, וודאי כי השמלה נוחה לך ביותר ושום דבר לא צמוד לך או מציק לך, הרי את השמלה תצטרכי ללבוש כמה שעות טובות.

לקטלוג שמלות כלה של הילה כהן לחץ כאן


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *